Polecamy nasz salon partnerski:

- autoklaw klasy B (medyczny)

- artykuły jednorazowe (podkłady, tarki do stóp, czepki, pelerynki, szczoteczki do rzęs itd.)

- jednorazowe pilniki

- certyfikowany sprzęt i narzędzia

- profesjonalne środki dezynfekujące

- wysoka jakość produktów

-efektywność kosmetyków i zabiegów

- tylko profesjonalne produkty

- praca na polskich kosmetykach

- cena nie jest czynnikiem decyzyjnym w wyborze produktu

- profesjonalna aparatura zabiegowa

 

- podążanie za trendami

- poszukiwanie nowości

- szkolenia i aktualizacja wiedzy

- "polowanie na perełki rynku kosmetycznego"

- uwzględnianie sugestii i podpowiedzi Klientów

- komfort klienta: salon klimatyzowany

 

- dyskrecja

- odpowiedzialność za wykonaną stylizację lub zabieg

- 7 dniowa reklamacja

- długoterminowy plan działania wraz z konsultacjami odnośnie pielęgnacji domowej

- indywidualne podejście do klienta

Celem działania naszego salonu jest świadczenie usług najwyższej jakości. Filozofia firmy polega na doborze produktów i kosmetyków profesjonalnych, nowoczesnych i co ważne: efektywnych, bez żadnych kompromisów. Jako, że salon znajduje się w jednym z polskich miast:  w pierwszej kolejności poszukujemy perełek wśród polskich marek, a dopiero później posiłkujemy się produktami zagranicznymi.

W parze z jakością idzie bezpieczeństwo: najwyższe standardy higieny pracy, sumienność i regularność procesów sterylizacji i dezynfekcji narzędzi pracy, stosowanie jednorazowych artykułów oraz dobór odpowiednich środków do dezynfekcji. Jeżeli chodzi o sprzęt: jesteśmy wyposażeni w certyfikowane urządzenia i narzędzia. Staramy się podążać za najnowszymi trendami, dlatego wciąż aktualizujemy wiedzę, szkolimy się, wprowadzamy nowości i dopracowujemy techniki pracy. Opiekujemy się naszym klientem. Czuwamy nawet poza godzinami pracy: wszelkie niepewności i pytania odnośnie reakcji skóry po zabiegu itp. możecie konsultować poprzez SMSy i Messenger'a.

Misją Hollywood Beauty jest pełna satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.

Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie i doświadczenie sprawią, że osiągniecie pełne zadowolenie pod względem jakości wykonanych usług czy zabiegów, ale też sprawią, że poczujecie się u nas bezpiecznie i komfortowo. Możesz nam zaufać.

Misja i filozofia firmy

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

JAKOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

NOWOCZESNOŚĆ

ZAUFANIE

Poznaj nas

Salon Hollywood Beauty znajdujący się w Miechowie świadczy usługi na obecnym rynku nieprzerwanie od 2013 roku, choć dopiero od lutego 2019 funkcjonuje indywidualnie pod tą właśnie nazwą. Wcześniej współpracowaliśmy z Salonem Fryzjerskim SILVER, który aktualnie znajduje się na ulicy Racławickiej 8. Rozwój obu działów: kosmetyki i fryzjerstwa zadecydował o rozdzieleniu się na dwie osobne firmy. Aktualnie Salon SILVER Fryzjerstwo & Trychologia pozostaje naszym salonem partnerskim.

Hollywood Beauty to salon z kompleksową ofertą: począwszy od stylizacji rzęs i paznokci, poprzez zabiegi pielęgnacyjne w szeroko pojętym znaczeniu, depilację laserową, na zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej kończąc. Wzbogacamy wygląd, dbamy o urodę, zdrowie i kondycję skóry oraz redukujemy niedoskonałości, które już powstały.

Włożyliśmy całe nasze serce i mnóstwo pracy, aby stworzyć to miejsce. Nasz salon urządzony jest w stylu glamour, do tego dochodzi komfortowa przestrzeń i wiele udogodnień stworzonych dla Was. Chcemy, abyście poczuli się wyjątkowo. Czas spędzony u nas umilą Wam dźwięki muzyki, pyszna kawa z ekspresu, która czeka w poczekalni, a w letnie upały przyjemna temperatura, którą zapewni klimatyzacja salonu. Wszystko po to, abyście zawsze mieli ochotę wrócić.

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.

Odwiedź  nas

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

Skontaktuj się z nami

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka