Makijaż permanentny

Brwi 1100zł

Usta 1100zł

Kreski 1100zł

Dopigmentowanie do 3 miesięcy* W CENIE

Dopigmentowanie 3-6 miesięcy* 300zł

Odświeżenie** do 24 miesięcy 550zł

Po 24 miesiącach: traktowane jak nowe

Cover/odświeżenie makijażu wykonanego w innym salonie: cena jak za nową pigmentację

Konsultacja przedzabiegowa (odliczana od ceny zabiegu) 100zł

* Od pierwszego zabiegu

** Makijażu wykonanego przeze mnie

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 100zł w ciągu 48 godzin od wstępnej rezerwacji na rachunek bankowy Hollywood Beauty ING  87 1050 1445 1000 0092 6400 6371 lub gotówką w salonie.

Brak wpłaty oznacza rezygnację z terminu.

Makijaż permanentny jest dwuetapowy. Składa się na niego pierwsza pigmentacja oraz dopigmentowanie po 6-8 tygodniach (maksymalnie do 3 miesięcy).  Druga wizyta jest KONIECZNA, inaczej zabieg NIE będzie uznany za dokończony.  Na drugiej wizycie  dopigmentowane są miejsca, w których barwnik słabiej się osadził,  zwiększane jest nasycenie brwi (jeżeli jest taka potrzeba) lub czasem korygowany jest odcień uzyskanego po wygojeniu koloru. Przy ustach uzupełniane są miejsca, gdzie pigment słabiej się osadził lub nasycany jest kolor.

Czasem zdarza się, że dopigmentowanie nie jest potrzebne, wówczas druga wizyta jest  jedynie konsultacją i jest bezpłatna, jednak decyduje o tym linergista. I odwrotnie: niekiedy konieczna jest trzecia wizyta np. w celu ocieplenia uzyskanego makijażu. Jest ona również bezpłatna.

UWAGI:

NOWE  brwi, usta, kreski = makijaż permanentny wykonany w miejscu, gdzie jeszcze nigdy nie była wykonana pigmentacja.

COVER makijażu permanentnego = makijaż permanentny wykonany w miejscu, gdzie była już  kiedyś wykonana pigmentacja , ale u innej linergistki (100% ceny). Dotyczy również sytuacji , gdy "już tam nic nie ma", "miałam robiony, ale bardzo dawno" lub "są już bardzo jasne, prawie niewidoczne".

DOPIGMENTOWANIE oraz ODŚWIEŻENIE = dotyczy makijażu wykonanego w naszym salonieDrugie dopigmentowani (jeżeli jest potrzebne) jest bezpłatne, chyba, że wynika z woli lub winy klientki (np. decyzja o zmianie intensywności, koloru, grubości lub wady wynikające ze złej pielęgnacji domowej).

Jeżeli masz poprawnie wykonany makijaż, ale chcesz lub musisz zmienić linergistę: pierwsza wizyta u nas jest niezależnie od jakości pracy, liczona jak w przypadku nowej pigmentacji (100% ).

 

 

Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

Usuwanie makijażu permanentnego laserem 250zł

Usuwanie tatuażu laserem od 250zł

W zależności od wielkości usuwanego tatuażu

Usuwanie makijażu lub tatuażu removerem (chemiczne) od 250zł

Usuwanie makijażu permanentnego wykonanego u nas jest zawsze  BEZPŁATNE!

 

Powyższy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.