IPL E-LIGHT

Fotoodmładzanie, redukcja przebarwień i piegów, terapia naczyniowa: rumień i naczynka, redukcja trądziku oraz trądziku różowatego, rozjaśnienie rozstępów.

Urządzenie kosmetyczne E-light (IPL + RF), czyli impulsowe źródło światła + fale radiowe bipolarne jest zaliczane do rodziny urządzeń wykorzystujących energię świetlną oraz prąd o częstotliwości radiowej. E-light emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które mają zróżnicowaną długość fali. Docierają one na różne głębokości skóry oraz działają wielokierunkowo. Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja energii w warstwy skóry właściwej. IPL jest urządzeniem z grupy laserów, ale nie jest laserem, choć często jest nim mylnie nazywane. Technologia E-light (IPL+RF) posiada szerokie możliwości precyzyjnego dopasowania się do różnych typów skóry oraz różnych defektów i problemów skórnych. Warto przy tym zauważyć, że została wielokrotnie przetestowana klinicznie, a więc pozostaje bezpieczna.

Szerokie zastosowanie, wysoka skuteczność przy serii zabiegów, a przede wszystkim przystępna cena zabiegów sprawiają, że urządzenie to jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia naszego salonu kosmetycznego, a jego efektywne działanie gwarantuje Wasze zadowolenie. 

Urządzenie posiadamy już kilka lat, stąd też bardzo dobrze znamy jego możliwości. Jego skuteczność często jest podważana w internecie, ze względu na próbę rozwiązywania nim wszystkich problemów. Nie stosujemy go już dawno do epilacji laserowej: laser diodowy sprawdza się w tym o wiele lepiej ;) W usuwaniu głębokich, "starych" przebarwień znacznie lepiej sprawdza się nasz laser Q-Swich. Jeżeli chodzi o naczynka, które również są  już duże, fioletowe lub istnieją od dawna: po serii IPL te, które zostają, zamykamy wspomagawczo elektrokoagulacją. To chyba największy plus bogatej oferty naszego salonu: wybór metod i urządzeń najlepiej dopasowanych do potrzeb. Ale... są pewne zmiany skórne i problemy, w których E-Light pozostawia konkurencyjne technologie daleko z tyłu:

Przede wszystkim urządzenie IPL jest NIEZASTĄPIONE i niezwykle SKUTECZNE w terapii trądziku różowatego. Przez te kilka lat zgłaszało się do nas wiele klientek i klientów z leczonym od wielu lat trądzikiem różowatym. Sterydy, antybiotyki, zabiegi kosmetyczne, lasery, kwasy, które nie dawały większych bądź długotrwałych efektów. Zniechęcały Was do kolejnych działań, więc często nasz IPL stawał się ostatnią deską ratunku i właśnie okazywał się tym ratunkiem! Zatrzymuje rozwój tej choroby i znacznie łagodzi jej objawy. W połączniu z odpowiednią pielęgnacją domową, którą weryfikujemy zawsze na pierwszej wizycie, pozwala uzyskać doskonałe efekty.

Rumień, nerwica naczyniowa, drobne naczynka, ostuda: tutaj również serią zabiegów możemy uzyskać bardzo wiele, bardzo małym kosztem i bez okresu rekonwalescencji. W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu IPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach.  Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsza, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

Fotoodmładzanie: zabieg naprawia to, co zepsuło słońce. Rozjaśnia drobne przebarwienia, piegi, zaczerwienienie skóry, wyrównuje kolor, zmniejsza pory, redukuje drobne powierzchowne zmarszczki i wygładza skórę. Za pomocą lasera E-LIGHT możliwe jest przeprowadzenie prostego, szybkiego i nieinwazyjnego zabiegu odmładzania skóry. Zwiększenie temperatury skóry (do około 55 stopni) pobudza komórki (fibroblasty) do wzmożonej produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny, jednocześnie poprawiając krążenie krwi, co skutkuje efektywniejszym dotlenieniem oraz odżywieniem skóry. Oznacza to lepszą i wydajniejszą pracę i regenerację komórek, co z kolei przekłada się na znaczącą poprawę kondycji skóry, zapewniając jej zdrowszy, młodszy wygląd.

Świeże rozstępy: znacznie poprawia wygląd rozstępów, które są jeszcze różowe lub czerwone. Powoduje ich rozjaśnienie, napięcie skóry i poprawę jej struktury w miejscu blizn. Jeżeli chodzi o rozstępy białe, stare: tutaj stosujemy karboksyterapię, laser Q-Switch, radiofrekwencję mikroigłową, mikropunkturę, kwasy, mikrodermabrazję: w zależności od rodzaju i lokalizacji rozstępów. Często łączymy wszystkie metody, dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Jeżeli mamy do czynienia z rozstępami, które powstały stosunkowo niedawno, to w pierwszej kolejności bezapelacyjnie seria IPL będzie najlepszym rozwiązaniem.

Trądzik: bardzo często stosujemy IPL w terapii trądziku. Rozjaśnia przebarwienia pozapalne, redukuje zaczerwienienia, łagodzi stany zapalne, redukuje świeże blizny. Działa silnie przeciwbakteryjnie oraz wpływa mocno ograniczająco na procesy rozmnażania się bakterii. Odpowiedzialność za powstawanie zmian trądzikowych ponoszą m.in. bakterie Propionibacterium acnes. Są to bakterie beztlenowe, które wytwarzają metabolity – porfiryny. Porfiryny pod wpływem ciepła przyczyniają się do powstania reaktywnych anionów tlenu, które są zabójcze dla bakterii Propionibacterium acnes. W konsekwencji dochodzi do zmniejszenia stanów zapalnych w przebiegu trądziku. Dodatkowym efektem w terapii zmian trądzikowych urządzeniem E-Light jest zmniejszenie wydzielania sebum, przez co zwężają sie pory.

Urządzenie E-light (IPL+RF) bardzo dobrze sprawdza się w terapiach na drobne, płytkie przebarwienia oraz ostudę. Melanina tworzy przebarwienia na powierzchni skóry, ale jest również chromoforem dla światła laserowego. W wyniku zabiegu dochodzi do przetworzenia energii świetlnej w cieplną i intensywnego ogrzania pigmentu, a w efekcie do destrukcji plam pigmentacyjnych.

Zapraszamy na konsultację, na której wspólnie stworzymy plan działania dostosowany do potrzeb Twojej skóry z zastosowaniem najbardziej trafnych metod.

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.