KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to zatwierdzona przez FDA terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, stanowiąca istotny przełom w medycynie estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i dużą skuteczność. Jest to jednocześnie metoda bezpieczna, mało inwazyjna oraz o potwierdzonej klinicznie skuteczności.

Może być stosowana w odmładzaniu skóry, walce z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów. Sam zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu medycznego certyfikowanego dwutlenku węgla.

Należy wiedzieć, że dwutlenek węgla ma niezwykłą zdolność rozszerzania naczyń krwionośnych. Po wstrzyknięciu gazu w miejsce zabiegu, rozszerzają się więc małe, tętnicze naczynka. Zwiększa się przepływ krwi bogatej w tlen i składniki odżywcze. Rekcją skóry na iniekcję jest stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. „Remodeling” skóry rozpoczyna się już od pierwszego zabiegu. Włókna kolagenowe ulegają kurczeniu, poprawia się stan skóry. Wzmaga się mikrokrążenie, następuje odbudowa i odżywienie komórek.

Zastosowanie:

• Podwójny podbródek;

• Starzenie się skóry i wiotkość;

• Rozstępy i blizny;

• Lokalne nagromadzenia tłuszczowe;

• Cellulit;

• Zwiotczenie skóry ciała (brzuch, ramiona, nogi).

Przeciwwskazania:

Ciąża i okres laktacji, choroby serca, niewydolność nerek i płuc, choroby zakaźne, zapalenie żył,

choroby nowotworowe, epilepsja, jaskra, hemofilia, skłonność do powstawania bliznowców.

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.