LASER Q-SWITCH ND:YAG

Wśród wszystkich dostępnych na rynku urządzeń do usuwania barwników laser neodymowo-yagowy Q-Switch jest najskuteczniejszy w usuwaniu makijażu permanentnego, tatuażu, przebarwień i plam. Ponadto, dzięki dodatkowym głowicom wykonujemy nim peeling węglowy "Black Doll" oraz fotoodmładzanie.

Peeling węglowy "BLACK DOLL"

Wykonywany jest przy zastosowaniu wysokoenergetycznego lasera Nd:YAG Q-Switch emitującego światło o długości fali 1064nm. Procedura polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas laserowego peelingu węglowego drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia oraz pory i absorbują energię światła laserowego. Połączenie efektów fotoablacji zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami oraz fototermolizy powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację produkcji kolagenu, zmniejszenie stanów zapalnych, stymulację komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

Efekty zabiegu:

  • redukcja zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądziku, zmniejszenie łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,

  • usunięcie zaskórników otwartych i zamkniętych, pryszczy, krostek i grudek, zwężenie rozszerzonych porów

  • poprawa elastyczności skóry,

  • wygładzenie drobnych zmarszczek,

  • stymulacja regeneracji i odnowy skóry,

  • ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry,

  • oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów,

  • redukcja przebarwień pozapalnych.

 

Usuwanie głębokich przebarwień:

Wiązka światła 1064nm dociera najgłębiej w warstwy skóry i uderza bezpośrednio w źródło przebarwienia, powodując mechaniczne uszkodzenie pigmentu, który następnie usuwany jest w procesach immunologicznych. . Skutecznie zmniejsza lub całkowicie likwiduje plamy posłoneczne i starcze na twarzy, dekolcie, dłoniach lub ciele.  Usunięcie przebarwień laserem Q-switch nd yag jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg pozwala na likwidację przebarwień o różnym kształcie i lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 4 do 6 tygodni. Przebarwienia znikają w całości lub w rzadkich przypadkach częściowo. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrówz  faktorem SPF minimum 50.

 

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego:

Laser neodymowy skutecznie usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny emitując krótkie impulsy światła (poniżej 10 nanosekund).

Impulsy są pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu. Następuje rozerwania barwnika a jego mikro-fragmenty są wchłaniane przez układ immunologiczny. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.

Miejsce poddane działaniu lasera bezpośrednio po zabiegu staje się białe, po niedługim czasie ulega zaczerwienieniu, pojawić się może również obrzęk, który samoistnie zanika po 2-3 dniach. Zabieg powtarzamy po ok. 6-8 tygodniach. Włoski bezpośrednio po zabiegu stają się jasne, jednak jest to chwilowe zjawisko.

Nie można z góry określić ile zabiegów będzie potrzebnych do całkowitego usunięcia makijażu permanentnego lub tatuażu: proces powtarza się aż do osiągnięcia zadowalających dla klienta efektów lub do chwili, gdy możliwe jest już wykonanie nowego makijażu.

Innowacyjna technologia zastosowana w laserze Q-Switch umożliwia usuwanie nawet bardzo intensywnych makijaży i tatuaży.

 

FOTOODMŁADZANIE: laserowy nieablacyjny resurfacing skóry

Dzięki dodatkowej głowicy do lasera Q-Switch możemy zaoferować Wam również zabieg fotoodmładzania.

Nieablacyjny resurfacing skóry przeznaczony jest szczególnie dla osób dojrzałych, u których zauważalne są wyraźne zmarszczki i bruzdy oraz postępujące zwiotczenie skóry. Laser neodymowo-yagowy emituje wiązki światła długości 1064 nm, powodując mikrouszkodzenia w skórze właściwej (bez uszkadzania powierzchni naskórka), które wymuszają naturalne procesy gojenia się ran, tworząc nową, zdrową tkankę i stymulując aktywność fibroblastów. Zabieg skutkuje poprawą kondycji włókien kolagenowych, czego efektem jest zdrowsza, młodziej wyglądająca skóra z widocznie spłyconymi zmarszczkami strukturalnymi i wygładzonymi zmarszczkami mimicznymi. 

Efekty zabiegu:

•       poprawa jędrności, gęstości i elastyczności skóry,

•       likwidacja lub znaczne spłycenie zmarszczek,

•       zmniejszenie problemu wiotkości skóry,

•       usprawnienie naturalnych procesów gojenia, odnowy i regeneracji skóry,

•       zwiększenie wytrzymałości skóry na rozciąganie,

•       ograniczenie skłonności do powstawania zmarszczek strukturalnych, mimicznych i grawitacyjnych,

•       wyraźne odmłodzenie, odświeżenie i odżywienie cery.

Część zdjęć poniżej dzięki uprzejmości Art Pmu.

 

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.