Technologia CoolTech firmy COCOON Medical jest jedną z najnowocześniejszych na rynku. Umożliwia niezwykle precyzyjne kontrolowanie chłodzenia. Stała temperatura zabiegowa (-8°C) oraz skrupulatnie określony czas chłodzenia zapewniają skuteczność terapii. Kriolipoliza to mniej inwazyjny zamiennik dla odsysania tłuszczu. Kontrolowane chłodzenie tkanek powoduje ubytek komórek tłuszczowych oraz utratę podskórnego tłuszczu, spowodowaną ich rozpadem (lipolizą).

Należy pamiętać, że niezwykle ważne jest stosowanie zdrowej diety oraz odpowiedni stopień aktywności fizycznej w celu zwiększenia i utrwalenia rezultatów. Metoda polecana jest przede wszystkim osobom, które pomimo aktywnego trybu życia oraz diecie nie mogą poradzić sobie z nadmiarem niepożądanej tkanki tłuszczowej w obszarze ud, brzucha, bioder lub podbródka lub osobom, które mają stałą wagę od dłuższego czasu i chcą zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej miejscowo nagromadzonej. Kriolipoliza nie jest metodą do walki z otyłością, lecz do miejscowego usuwania tłuszczu.

Przeciwwskazania do wykonania kriolipolizy CoolTech:

Ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, zaawansowana cukrzyca, rozrusznik serca, miejscowe zaburzenia krążenia, choroby i infekcje wątroby, niewydolność nerek, choroba Raynauda, choroby nowotworowe, choroby krwi, krioglobulinemia (skłonność do uszkadzania antyciał w niskich temperaturach), duża nadwaga lub otyłość.

Przygotowanie do zabiegu:

  • około 2-3 dni przed zabiegiem trzeba dobrze nawodnić organizm, zalecane jest wypijanie dużej ilości wody, nawet do 3 litrów dziennie,

  • należy zadbać o lekkostrawną dietę, ograniczyć używki takie jak kawa czy alkohol, ponieważ obciążają one wątrobę,

  • do 14 dni od daty zabiegu nie wolno korzystać z solarium ani przebywać długotrwale na słońcu,

  • zaleca się wykonanie chociaż jednego zabiegu drenażu limfatycznego w celu oczyszczenia układu limfatycznego.

Jak przebiega kriolipoliza:

Do wybranego obszaru zabiegowego przykładana jest specjalna mata anty-odmrożeniowa. Następnie przykładana jest głowica (lub dwie) chłodząca. Skóra i tkanki podskórne zasysane są przez podciśnienie w związku z czym chłód jest aplikowany prosto do tkanki tłuszczowej. Co więcej użycie podciśnienia sprawia, że zabieg jest bardziej skuteczny i bezbolesny. Drugim etapem jest faza chłodzenia. Tkanki tłuszczowe są ochładzane przez metalowe elementy znajdujące się w środku głowicy i generatory urządzenia CoolTech do osiągnięcia temperatury tkanek nawet do – 8 stopni. Cały czas monitorowana jest temperatura, co sprawia, że pozostałe komórki skóry właściwej nie zostają uszkodzone.

Ostatnim etapem zabiegu zamrażania tłuszczu jest faza metabolizmu – komórki tłuszczowe, które ulegają uszkodzeniu niską temperaturą są stopniowo usuwane z organizmu. W miejscu obszaru zabiegowego występuje przejściowy stan zapalny (do 24 godzin) niezbędny do procesu utylizacji uszkodzonych komórek, który trwa z reguły od 6 do 12 tygodni.

Badania potwierdzają, że redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia wykorzystującego metodę kriolipolizy jest bardzo skuteczna, bezinwazyjna, a co najważniejsze daje trwałe efekty. Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są po około 4 dniach, kiedy to tkanka tłuszczowa rozluźnia się. Na bardziej widoczne i ponadprzeciętne efekty odchudzania bez skalpela trzeba czekać od jednego do kilku miesięcy, aby organizm usunął z organizmu uszkodzone komórki tłuszczowe. Najbardziej istotną informacją dla naszych pacjentów jest fakt, że efektem końcowym kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 25-45%, co oznacza stratę nawet kilku centymetrów. Należy pamiętać, aby po zabiegu nie przytyć, ponieważ uniemożliwi to zauważenie oczekiwanych efektów.

 

KRIOLIPOLIZA COOLTECH firmy COCOON

Jedyna tak skuteczna technologia redukująca miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową. Jednym z najlepszych na świecie urządzeń!

Już jeden zabieg kriolipolizy Cooltech zapewnia:

  • zmniejszenie obwodów w miejscu zabiegowym (utrata nawet 6-14 cm),

  • pozbycie się lokalnie nagromadzonego tłuszczyku, np. z ud, brzucha, bioder czy pośladków,

  • wymodelowanie sylwetki,

  • redukcję cellulitu.

Widoczne rezultaty zaczynają się pojawiać po 2 tygodniach, następnie pogłębiają się stopniowo do 3 miesięcy – tyle bowiem trwa proces eliminacji komórek tłuszczowych poprzez naturalny, fizjologiczny proces przemiany materii.

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.