TECHNOLOGIATHERMG RF BODY

Termogeniczny RF 6-Polarny

Efekt termogeniczny w technologii THERMG RF BODY polega na wytworzeniu krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę w celu ogrzania tkanki. Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu do napinania skóry. Ten rodzaj ciepła nazywany jest ciepłem endogennym, czyli wytwarzanym wewnątrz tkanek.

Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające

Praca na dużych powierzchniach ciała, m.in.: brzuch, uda i pośladki.

TECHNOLOGIATHERMG RF MINI

Termogeniczny RF 4-Polarny

Efekt termogeniczny w technologii THERMG RF BODY polega na wytworzeniu krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę w celu ogrzania tkanki. Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowe-go kolagenu do napinania skóry.Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające.

Praca na mniejszych powierzchniach ciała, m.in.: ramiona,ręce, łydki, podbródek, szyja, dekolt.

Efekty:

 • uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości
 • stymulacja tkanek powierzchownych oraz tych głębiej położonych, poprawa ich dotlenienia, odżywienia oraz mikrocyrkulacji.

 

Zastosowanie fal radiowych w kosmetologii przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia problemów związanych z cellulitem oraz modelowania sylwetki w zabiegach na ciało. 

Jakto działa:

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości lub poprawy owalu twarzy.

TERAPIA UJĘDRNIAJĄCA THERMOGENIQUE RF BODY & RF MINI - termogeniczna poprawa elastyczności skóry

FALE RADIOWE Z PODCZERWIENIĄ w 2 głowicach

Rozbija tłuszcz, drenuje, ujędrnia skórę i zwiększa jej elastyczność. Specjalnie opracowana głowica, która wytwarza próżnie i zasysa poszczególne elementy skóry wraz z tkanką tłuszczową. Za sprawą odpowiednich ruchów przyspiesza metabolizm, poprawia mikrokrążenie oraz rozbija złogi tłuszczowe.

Dodatkowo bipolarny RF dzięki uzyskaniu efektu termogenicznego ma jeszcze większy wpływ na skórę, zwiększając jej elastyczność i poprawiając jędrność.

Efekt termogeniczny w technologii THERMG RF BODY polega na wytworzeniu krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę w celu ogrzania tkanki Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu do napinania skóry.

Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające

Zabieg wykonywany na większych partiach ciała, m.in.: brzuch i boczki, uda przód i tył, plecy i boczki, ręce i barki.

Zabieg polecany dla osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale również dla szczupłych klientek, chcących pozbyć się cellulitu, zastojów lub ujędrnić skórę. Służy też do modelowania sylwetki.

TERAPIA MODELUJĄCA THERMOGENIQUE VACUUM RF - modelowanie sylwetki, drenaż, redukcja cellulitu i poprawa jędrności skóry

ZABIEG Z FALAMI RADIOWYMI I ENDOMASAŻEM

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia THERMOGENIQUE oraz kosmetyków M’onduniq:

EFEKTY:

 • Redukcja tkanki tłuszczowej

 

Zasada kawitacji powoduje, że tysiące mikroskopijnych pęcherzyków powietrza otacza tłuszczowe błony komórkowe z częstotliwością rezonansową powodując intensywny nacisk, aby komórki tłuszczowe rozpadły się natychmiast.

 • Rzeźbienie sylwetki

 

Częstotliwość 6 polarnych fal radiowych bardzo intensywnie oddziałuje na włókna kolagenowe kształtując kontur ciała i poprawiając jędrność skóry.

 • Stymulacja metabolizmu i cyrkulacji

 

Masaż głowicą, która wytwarza efekt próżni poprawia krążenie krwi zapewnia naturalny drenaż limfatyczny oraz pobudza metabolizm tkanek.

Zabieg wykonywany na pojedynczych partiach ciała, m.in.: brzuch, uda przód LUB (!) tył, ramiona.

TERAPIA SZOKOWA THERMOGENIQUE BODY SHAPE EXTRÊME - termogeniczna terapia ujędrniająca, modelująca sylwetkę, redukująca tkankę tłuszczową i poprawiająca wygląd i elastyczność skóry

ZABIEG Z LIPOSUKCJĄ ULTRADŹWIĘKOWĄ REDUKUJĄCY TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

THERMOGENIQUE

NOWOŚĆ

Urządzenie wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię i kosmetyki będące reduktorami tłuszczu (fat burners), które ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych i przetwarzają je w energię.  Z kolei działanie thermogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną (stąd określenie Thermogenique Body Shape Extreme).

Thermogenique Body Shape Extreme, to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica thermogeniczna liposukcja kawitacyjna oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę.

Unikalny RF Thermq RF mini, BODY i Thermq Vacuum Bipolar wykorzystują unikalną technologię głębokiego podgrzewania (technologia plazmowa), gdzie dochodzi do przebudowy kolagenu i sprzyja migracji fibroblastów i tworzeniu nowego kolagenu. Przebudowa skóry ma miejsce w ciągu kilkunastu miesięcy i trwa około dwóch lat.

Zakres działania technologii:

 • wyszczupla i ujędrnia ramiona, nogi, uda, pośladki, talię, plecy, mięśnie brzucha,
 • wpływa na kształtowanie sylwetki,
 • może wpływać na dekompresję,
 • w niektórych przypadkach wystepuje łagodzenie bólu (np. ból stawów, rwa kulszowa).

 

Efekty:

 • znaczna redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej,
 • zwiększenie elastyczności skóry,
 • zacieśnienie struktury skóry i jej odmłodzenie,
 • usuwanie zmarszczek,
 • ujędrnienie.

 

Programy:

 • intensywna lipoliza thermogeniczna w celu usunięcia nadmiaru tłuszczu,
 • thermiogeniczna poprawa elastyczności skóry,
 • modelowanie sylwetki, odchudzanie ciała.,
 • napinanie i podnoszenie skóry,
 • zmniejszenie zmarszczek,
 • thermogeniczne podejście do regeneracji kolagenu.

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.