© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

 

Makijaż permanentny

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

 

BRWI:

Na dwa tygodnie przed zabiegiem, brwi nie należy poddawać regulacji. Trzeba również zrezygnować z henny miesiąc przed zabiegiem, żebyśmy mogły określić naturalny kolor włoska. Dzień przed zabiegiem można wykonać peeling, a następnie nałożyć delikatny krem. W dniu zabiegu NIE WOLNO zażywać leków i substancji rozrzedzających krew – unikać aspiryny, ibuprofenu i innych leków z grupy NLPZ, a także kofeiny i alkoholu. Dozwolone jest przyjmowanie wapnia i witaminy C. Odżywki do brwi należy odstawić na miesiąc przed planowaną pigmentacją.

USTA:

Przez zabiegiem usta muszą być odpowiednio nawilżone i wygładzone. Nie powinny być spierzchnięte i przesuszone, ponieważ wtedy słabiej oraz nierównomiernie przyjmują pigment. Przez kilka dni przed zabiegiem zaleca się wykonywanie delikatnych peelingów (najlepiej skrystalizowanym miodem jadalnym), które pozwolą usunąć suchy naskórek oraz regularne używanie kosmetyków nawilżających. Podczas zabiegu delikatna skóra ust zostaje naruszona, co może wywołać infekcję wirusową w postaci opryszczki. Jeżeli nie ma przeciwwskazań (po konsultacji z lekarzem), po wystąpieniu pierwszych objawów należy zacząć przyjmować odpowiedni lek przeciwwirusowy. Nie można na świeżo zapigmentowane usta stosować plastrów na opryszczkę.

Przyjdź na zabieg w pełnym makijażu, takim, który zazwyczaj masz na sobie.  Pomoże nam to dobrać intensywność i odcień makijażu permanentnego.