Pielęgnacja na lato od ARKANA

z kodem: HOLLYWOOD3 specjalny rabat dla naszych klientów

1. Neuro-krem do każdego typu skóry ze skłonnością do przebarwień, zapobiegający ich powstawaniu. Lekki, nawilżający, idealny pod makijaż.

 

 

2. Sun Protector SPF 50+Super lekki, nie pozostawia białej powłoki i co najważniejsze: nie zatyka porów.

 

 

Idealnie gładka skóra?  Chcesz raz na zawsze pozbyć się plam, piegów lub innych przebarwień powstałych wskutek zmian hormonalnych, trądziku, schorzeń lub nadmiernej ekspozycji na słońce? Jeżeli oczekujesz efektów, a nie obietnic to zabieg laserowego usuwania przebarwień jest właśnie dla Ciebie.

Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych, najszybszych i najbezpieczniejszych metod usuwania przebarwień dostępna na rynku!

LaserQ-Swich Nd:YAG

USUWANIE GŁEBOKICH PRZEBARWIEŃ

Zalety lasera Q-Switch:

 • bezpieczeństwo – to nieinwazyjna terapia, która nie uszkadza skóry

 • skuteczność – zabieg pozostawia gładką skórę, znacząco rozjaśniając przebarwienia lub całkowicie je usuwając. Efekty te bardzo często widoczne są już po pierwszej sesji

 • szybkość – zabieg trwa ok 10-15 minut

 • poprawa jakości skóry – wiązki lasera, nie tylko redukują przebarwienia, ale też odbudowują włókna kolagenowe

 • szeroki zakres działania – usuwane są przebarwienia różnego pochodzenia – powstałe wskutek zmian hormonalnych, trądziku, ekspozycji na słońce lub innych schorzeń

Działanie:

Zabieg usuwania przebarwień za pomocą lasera Q-Switch polega na kontrolowanym oddziaływaniu na skórę wiązką światła lasera. Energia światła, padającego przez skórę, jest wchłaniana przez komórki pigmentowe, które rozpadają się na mikro cząsteczki.

Inaczej mówiąc, laser podgrzewa komórki zawierające barwnik (melanocyty), powodując ich zniszczenie. W wyniku zabiegu zmiana barwnikowa ulega ściemnieniu, następnie złuszcza się i częściowo lub całkowicie zanika.

Wiązka światła 1064nm dociera najgłębiej w warstwy skóry i uderza bezpośrednio w źródło przebarwienia, powodując mechaniczne uszkodzenie pigmentu, który następnie usuwany jest w procesach immunologicznych. . Skutecznie zmniejsza lub całkowicie likwiduje plamy posłoneczne i starcze na twarzy, dekolcie, dłoniach lub ciele.  Usunięcie przebarwień laserem Q-switch nd yag jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg pozwala na likwidację przebarwień o różnym kształcie i lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 4 do 6 tygodni. Przebarwienia znikają w całości lub w rzadkich przypadkach częściowo. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrówz  faktorem SPF minimum 50.

Bezpieczeństwo:

Laser stosujemy do usuwania przebarwień i plam słonecznych na czole, nosie, twarzy, szyi, dekolcie, ramionach, dłoniach i innych obszarach ciała po wcześniejszej konsultacji i zakwalifikowaniu zmian do zabiegu. W przypadku wątpliwości co do charakteru zmian, wpływu różnych chorób lub przyjmowanych leków odsyłamy w pierwszej kolejności na konsultację do dermatologa, aby zapewnić Wam maksymalne bezpieczeństwo. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy dokładny wywiad oraz analizujemy szczegółowo przeciwwskazania. UWAGA: zabiegów laserowych NIE wykonujemy mniej więcej od maja do sierpnia! Najlepszą porą jest jesień i zima, a mimo to w trakcie całej kuracji niezbędna jest fotoprotekcja.

Do najważniejszych przeciwwskazań do usuwania przebarwień laserem Q-Switch należą:

 • ciąża i okres laktacji
 • aktywne infekcje
 • aktywna opryszczka
 • nowotwory
 • przyjmowanie leków i/lub ziół światłouczulających
 • przyjmowanie sterydów lub antybiotyków
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • świeża opalenizna
 • uszkodzenia skóry lub naskórka w miejscu zabiegu
 • cukrzyca lub nadciśnienie (nieuregulowane)

 

Bardzo ważne:

Większość przebarwień powstaje na skórze do tego skłonnej lub pod wpływem zmian, chorób, hormonów, zaburzeń funkcjonowania naszego organizmu. My w trakcie zabiegów działamy na już te istniejące plamy, jednak tendencja pozostaje. Dlatego tak ważna jest właściwa pielęgnacja oraz zabezpieczanie skóry przed powstawaniem nowych przebarwień!

Najlepszym połączeniem jest właściwa pielęgnacja domowa, filtry UV, unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce, unikanie solarium szerokim łukiem oraz pielęgnacja gabinetowa: zabiegi z kwasami (odpowiednio dobranymi do pory roku) lub witaminą C, wykonywane regularnie przez cały rok. W okresie letnim polecamy nasz niezawodny, przetestowany przez nas samych zestaw:

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.