Stymulatory tkankowe: najnowocześniejsze rozwiązanie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Podobnie jak w przypadku mezoterapii, są to preparaty do iniekcji. Zabieg z zastosowaniem stymulatorów tkankowych stosuje się w pierwszej kolejności do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu przez kosmetologa dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

Stymulatory tkankowe nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym! Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, czyli ich skracania. W konsekwencji prowadzi to do zagęszczenia struktur skóry, poprawy owalu, tworzenia działań anty-grawitacyjnych. Stymulatory tkankowe pobudzają naturalnie zachodzące procesy w naszej skórze, dzięki czemu efektami zabiegowymi możemy się cieszyć dłużej, niż w przypadku wypełniaczy. 

Zabieg z użyciem stymulatora może być traktowany zarówno jako terapia anti-age, gdzie występują zauważalne oznaki starzenia się, jak również może być to zabieg profilaktyczny, spowalniający ten proces. Przychodząc do gabinetu należy mieć świadomość, że preparat dobierze specjalista wykonujący ten zabieg, znając dobrze działanie jak i właściwości konkretnego preparatu oraz doradzi konkretny preparat i konkretny program zabiegowy.

STYMULATORY

MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu podskórnie lub śródskórnie małych dawek preparatów medycznych z aktywnymi składnikami, takimi jak: kwas hialuronowy, witaminy, minerały, aminokwasy, peptytdy i inne substancje odżywcze.

Zabieg odbywa się w znieczuleniu i jest mało inwazyjny, dlatego najczęściej nie wymaga rekonwalescencji pacjenta, a podanie składników aktywnych bezpośrednio do miejsc problematycznych czyni ją zabiegiem niezwykle skutecznym i gwarantującym szybkie efekty.

Najczęściej zabiegi wykonuje się na obszarze całej twarzy, szyi i dekoltu, ale można ją zastosować również na grzbietową powierzchnię dłoni (odmłodzenie, nawilżenie, profilaktyka anty-aging), skórę głowy (wzmocnienie i odżywienie włosów, profilaktyka i problemy z ich wypadaniem) lub ciała (redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, napięcie i odmłodzenie skóry).

W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych, a następnie zabiegów "przypominających" dla utrzymania i pogłębienia tych efektów.

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.