sklep.arkana.pl

Jesteś naszym klientem i chcesz zamówić produkty do pielęgnacji domowej na stronie sklep.arkana.pl w promocyjnej cenie?

Przy zamówieniu wpisz kod promocyjny: HOLLYWOOD3.

Arkana to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Arkana otwarta jest na światowe nowości z branży uważnie je śledząc, ale też sama je inicjuje, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji. Precyzyjnie dobrane formuły Arkana docenią nie tylko profesjonalne gabinety kosmetyczne, lekarze i kosmetolodzy, ale i ich Klienci w codziennej, świadomej pielęgnacji.

Arkana jako pierwsza w Polsce wprowadziła peptyd Progeline™ uznany międzynarodową innowacją wśród składników aktywnych w 2012 roku. w styczniu 2020 ARKANA otrzymała certyfikat 22716:2007. Standard ten dotyczy Dobrej Praktyki Produkcji (GMP) kosmetyków. Ocenie poddano obszar produkcji, kontroli, magazynowania, transportu produktów kosmetycznych i składowania wyrobów gotowych. Otrzymanie przez ARKANA certyfikatu potwierdza, że każdy produkt który trafia w Wasze ręce spełnia najwyższe standardy jakości.

Kosmetyki Arkana są produkowane w Polsce, ale ich składniki i inspiracje w ich tworzeniu pochodzą z całego świata. Ich produkty często są zdobywcami nagród i wyróżnień. Wysokie stężenie wyselekcjonowanych składników aktywnych, które zawierają wszystkie kosmetyki są gwarancją skuteczności i spektakularnych, widocznych efektów kuracji.

Poznaj markę ARKANA

       798 418 135               kontakt@hollywoodbeauty.pl

Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media! @hollywoodbeautykosmetyka

Skontaktuj się z nami:

kontakt@hollywoodbeauty.pl

+48 798 418 135

Odwiedź  nas:

Ul. Sienkiewicza 8b

32-200 Miechów

© Copyright 2019 Hollywood Beauty. All rights reserved.